W roku 2022 Stowarzyszenie Szlaki Kulturowe otrzymało środki  z Departamentu Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego, by realizować  projekt dotyczący aktywizacji turystycznej mieszkańców województwa pomorskiego na drogach Świętego Jakuba. W wyniku tego, między innymi,  opracowano  oraz wydrukowano pomorskie „Paszporty Pielgrzyma”, które  będzie można  nabyć nieodpłatnie w następujących miejscach:

W załączeniu plik paszportu w formacie PDF.

W roku 2022 Stowarzyszenie Szlaki Kulturowe otrzymało środki (w ramach konkursu na rozwój turystyki) z Departamentu Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego i Powiatu Tczewskiego, które uzupełniło wkładem własnym i osobowym, by realizować projekt dotyczący aktywizacji turystycznej mieszkańców województwa pomorskiego na drogach Świętego Jakuba.

Zapraszamy na Ogólnopolski Synod Jakubowy. Więcej informacji na plakacie.

29 września br. w Pelplinie miało miejsce spotkanie przewodników pomorskich oraz organizatorów Pomorskich Dróg św. Jakuba – Drogi Pelplińskiej i Drogi Człuchowskiej.

Zebranie zorganizowała i prowadziła Alicja Słyszewska- Szybowska- koordynator działań realizowanego przez Stowarzyszenie Szlaki Kulturowe projektu dotyczącego aktywizacji turystyczna mieszkańców Pomorza i Powiatu tczewskiego na drogach św. Jakuba. Przedstawiła prezentację obrazującą aktualne mapy dróg Jakubowych na Pomorzu, w Polsce i Europie. Poinformowała, iż SSK podjęło kolejne zadania mające na celu rozwój tego ważnego szlaku kulturowego w naszym regionie. W roku 2022 Stowarzyszenie Szlaki Kulturowe otrzymało środki (w ramach konkursu na rozwój turystyki) z Departamentu Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego i Powiatu tczewskiego, które uzupełniło wkładem własnym i osobowym, by realizować projekt dotyczący aktywizacji turystycznej mieszkańców województwa pomorskiego na drogach Świętego Jakuba.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Koordynacja
i promocja